Корзина
67 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
В наличии органо-силиконовый адъювант/сурфактант ПобедитКупить Победит
+38 (098) 390-00-77
+38 (095) 390-00-77
+38 (044) 390-00-77
УкраинаОдесская областьОдессаул. Вице-Адмирала Азарова, 13 (Офис)
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
ООО "РОСКО ГРУП"

Старане Преміум 330 EC

Старане Преміум 330 EC
Старане Преміум 330 EC, фото 2
 • В наличии

1 093 грн.

Старане Преміум 330 EC
Старане Преміум 330 ECВ наличии
1 093 грн.
Купить
+38 (098) 390-00-77
 • +38 (095) 390-00-77
 • +38 (044) 390-00-77
 • +38 (048) 734-09-70
 • +38 (067) 488-50-19
Купить
+38 (098) 390-00-77
 • +38 (095) 390-00-77
 • +38 (044) 390-00-77
 • +38 (048) 734-09-70
 • +38 (067) 488-50-19
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Старане Преміум 330 EC, к. е. 

Вміст діючої речовини 330 г/л флуроксипіру
Хімічна група Похідні піридинкарбонової кислоти
Препаративна форма Концентрат емульсії
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 5 л

 

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

 • Висока ефективність проти березки польової, підмаренника чіпкого, жабрію, мокрецю, щавлю на ярих і озимих зернових, на цибулі й олійному макові
 • Неперевершений контроль березки польової при застосуванні після кущіння до фази прапорцевого листка зернових культур
 • Широке вікно застосування — від кущіння до прапорцевого листка, швидке проникнення в листя бур’янів
 • Не має обмежень для наступних культур у сівозміні

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Культура Норми витрати препарату Термін застосування Строки виходу людей на оброблені площі при виконанні ручних/
механізованих робіт
Кратність обробок (термін очікування)
Пшениця, ячмінь, жито, тритікале 0,3-0,5 л/га Під час вегетації починаючи від стадії 2-х листків до закінчення стадії прапорцевого листка у зернових Не потребує/3 дні 1 / -
Пшениця, ячмінь (застосування за допомогою авіації) 0,3-0,5 л/га Під час вегетації починаючи від стадії 2-х листків до закінчення стадії прапорцевого листка у зернових Не потребує/3 дні 1 / -
Пшениця, ячмінь (присадибні ділянки 3-5 мл на 1 сотку Під час вегетації починаючи від стадії 2-х листків до закінчення стадії прапорцевого листка у зернових Не потребує/3 дні 1 / -
Кукурудза 0,5-0,6 л/га Обприскування посівів у фазі 3-7 листків у культури Не потребує/3 дні 1 / -
Кукурудза (присадибні ділянки) 5-6 мл на 1 сотку Обприскування посівів у фазі 3-7 листків у культури Не потребує/3 дні 1 / -
Цибуля 0,3-0,5 л/га Під час вегетації в фазу 1-2 листочків у цибулі. 7 днів/3 дні 1 / -
Мак 0,3-0,4 л/га Під час вегетації в фазу 4-6 справжніх листків у маку до моменту змикання рослин маку в міжряддях 7 днів/3 дні 1 / -

 

Механізм дії:

Старане Преміум 330 EC, к.е. - гербіцид системної дії ауксинного типу, блокує дію гормону росту рослин (ауксину) та впливає на ростові процеси рослинних клітин та на загальні ростові процеси рослин чутливих видів бур'янів.

Сумісність з іншими препаратами:

В разі потреби гербіцид Старане Преміум 330 EC, к.е. можна використовувати в суміші з іншими препаратами. В такому разі необхідно також враховувати регламенти застосування іншого(их) препарату(ів), що додає(ю)ться до суміші (термін застосування, культури і т.і.). Перед приготуванням робочого розчину в суміші з іншими препаратами, рекомендується перевірити фізичну змішуванність препаратів у малій ємкості. Препарат сумісний з багатьма фунгіцидами, інсектицидами, протизлаковими та протидвосім’ядольними гербіцидами, рідкими азотними добривами та регуляторами росту рослин.

Приготування та норми витрати робочого розчину:

Для отримання стабільного і високодисперсного розчину необхідно залити половину необхідного об’єму води в бак обприскувача, додати необхідну кількість гербіциду Старане Преміум 330 ЕС, к.е., перемішати протягом 10-15 секунд. Потім, при безперервному перемішуванні, повільно долити бак оприскувача водою до повного об‘єму. Щоб уникнути блокування розпилювачів при обприскуванні, для приготування робочого розчину препарату необхідно використовувати чисту воду. Норма витрати робочого розчину 150-400 л/га при наземному обприускувані та 25-60 л/га при авіаобробці. Робочий розчин препарату використати на протязі кількох годин з моменту приготування. Робочий розчин не залишати в бакові оприскувача на ніч. Після застосування препарату, обприскувач та супутнє обладнання добре промити водою. Робочий розчин препарату використати протягом кількох годин з моменту приготування. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру та в очі працівників. Не готувати робочу рідину поблизу джерел питної води. Не проводити обприскування рослин без захисного одягу, рукавиць та окулярів. Не палити, не пити, не приймати їжу під час роботи з препаратом.

Рекомендації щодо підвищення ефективності дії препарату:

Оптимальна температура для застосування препарату знаходиться в межах від +8 оС до +25 оС. В цих умовах рослини нормально розвиваються, що в свою чергу сприяє активному проникненню препарату черех листову поверхню та його переміщенню до точок росту рослин. Рослини сприйнятливих видів бур'янів, що знаходяться у стадії активного розвитку від 2 до 8 справжніх листків є найчутливішими до дії препарату. У випадку застосування препарату в пізніх фазах розвитку та для контролю більш розвинених рослин чутливих бур’янів, а також за умови сильно зріджених посівів та несприйнятливих погодніх умов перед та після обприскування, необхідно застосовувати вищу, з зареєстрованих, гектарну норму препарату. Для досягнення максимальної ефективності препарату його необхідно застосовувати за допомогою добре відрегульованого обладнання. Норма витрати робочого розчину при наземному обприскуванні 150 - 400 л/га, при обприскуванні за допомогою авіації до 50 л/га. Рекомендується застосовувати щільові розпилювачі, що забезпечують середній розмір крапель при обприскуванні.

Швидкість дії препарату:

Ріст рослин чутливих бур'янів припиняється відразу ж після проникнення препарату через листову поверхню рослин. Перші видимі симптоми дії препарату проявляються уже через добу після

Рекомендації щодо застосування:

Обприскування. Остаточного контролю чутливих бур’янів можна очікувати через 2-3 тижні в залежності від видового складу та стадії розвитку бур'янів, ступеню забур’яненості та кліматичних умов до, під час та після обприскування. Препарат не змивається дощем вже через 1 годину після обприскування.

Селективність дії препарату:

За умови дотримання регламентів застосування, препарат є селективним у відношенні до регламентованих культур.

Увага! Можливі короткочасні прояви фітотоксичної дії препарату на цибулі у вигляді побіління та скручування перших листочків. Згаданні симптоми зникають через 1-2 тижні та не спричиняють зниження врожайності цибулі.

Спектр дії:

Високу чутливість до дії препарату проявляють слідуючі види бур’янів: підмаренник чіпкий, зірочник середній (мокрець), курячі очка польові, березка польова, незабудки польові, вика польова, кохія віннична, паслін чорний, гірчак березковидний, жабрій звичайний. Середню чутливість до дії препарату проявляють слідуючі види бур’янів: гречка татарська, рутка лікарська, види ромашки, талабан польовий, грицики звичайні, редька дика, кропива глуха стеблообгортаюча та пурпурна, фіалка польова, злинка канадська, кульбаба лікарська, види щавелю, види кропиви. Низьку чутливість до дії препарату проявляють слідуючі види бур’янів: види вероніки, види жовтецю та інші. Препарат не діє на злакові бур’яни.

Симптоми дії препарату:

Характерні для гербіцидів групи ауксинів (скручування, пожовтніння, побуріння та засихання листків та пагонів).

Період захисної дії:

Препарат Старане Преміум 330 EC, к.е. контролює тільки ті рослини чутливих видів бур'янів, сходи яких були наявні під час обприскування та були оброблені робочим розчином препарату. Період захисної дії препарату – протягом сезону, до кінця вегетації культури.

Обмеження щодо сівозміни:

відсутні. Флуроксипір, діюча речовина гербіциду Старане Преміум 330 EC, к.е., піддається швидкому мікробіологічному напіврозкладу у грунті і тому препарат не має фітотоксичної післядії на послідуючі культури в сівозміні. Застосування препарату на присадибних ділянках: перед застосуванням препарату рекомендується перевірити режим роботи ранцевого обрискувача та розрахувати кількість рідини, яка буде необхідна для обробки 1-ї сотки посів/насаджень за допомогою даного обприскувача.

Увага! Норма витрати препарату вказана з розрахунку на 1 сотку (100 м2). Для досягнення високої ефективності препарату необхідно дотримуватись регламентів застосування препарату. Ефективність препарату залежить, в тому числі, і від якості виконаного обприскування. Препарат наносити рівномірно на листкову поверхню рослин бур’янів. Надмірне змочування призводить до перевитрати робочого розчину препарату та стікання препарату з листя рослин, що в свою чергу веде до зменшення ефективності препарату. Рекомендується застосовувати 2-4 літри води на 1 сотку.

Застереження:

Не проводити обприскування, якщо очікуються заморозки; Не застосовувати препарат на зернових з підсівом конюшини, люцерни або інших бобових.

Попередження виникнення резистентності:

В тривалій практиці застосування препарату, не відмічено жодного випадку виникнення резистентних популяцій бур'янів. Виходячи з агрономічної практики застосування препарату, рекомедується 1 обробка однієї культури за сезон.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку

сингента защита растений флуроксипір сзр купить сингента сзр гербицид гербициды защита растений сингента кукуруза защита кукурузы мак лен защита растений сингента гербицид кукуруза пшеница гербицид флуроксипір защита ячмень защита гербицид защита кукурузы мак защита лук защита флуроксипир сингента сзр гербицид

Характеристики
Основные
Производитель  Syngenta
Страна производительШвейцария
Информация для заказа
 • Цена: 1 093 грн.
Отзывы о товаре