Корзина
45 отзывов
В наличии препарат Атрикс, альфа-циперметрин, 100г/лКупить Атрикс
+380
98
390-00-77
+380
44
390-00-77
+380
95
390-00-77
УкраинаОдесская областьОдессаул. Вице-Адмирала Азарова, 13 65012
Корзина
ООО "РОСКО ГРУП" СРЕДСТВА ЗАЩИТЫ РАСТЕНИЙ

Калибр

Калибр
 • Под заказ
 • Оптом и в розницу

5 363 грн./кг

Показать оптовые цены
Калибр
КалибрПод заказ
5 363 грн./кг
Купить
+38098390-00-77
 • +38044390-00-77
 • +38095390-00-77
 • +38067488-50-19
 • +38048785-47-70
Купить
+38098390-00-77
 • +38044390-00-77
 • +38095390-00-77
 • +38067488-50-19
 • +38048785-47-70
 • График работы
 • Адрес и контакты
Еволюційний післясходовий гербіцид для повного контролю широкого спект­ру двосім’ядольних бур’янів, в тому числі проблемних, у посівах зернових колосових культур
 
 
 
Діюча речовина: трибенурон-метил, 250 г/кг, тифенсульфурон-метил, 500 г/кг
Препаративна форма: водорозчинні гранули
Клас: сульфонілсечовини
Упаковка: пластикова банка 120 г та 500 г
 
Переваги застосування Калібру®:
 • Розширений спектр контрольованих однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, у тому числі проблемних, таких як: підмаренник чіпкий, гірчак березкоподібний, амброзія, фіалка, лобода, види куколиці та ін.
 • Дві добре відомі діючі речовини забезпечують підвищену ефективність проти комплексу бур’янів
 • Селективний щодо зернових від фази 2-3-х листків до появи прапорцевого листка
 • Ще вищій ступінь контролю падалиці ріпаку та соняшнику
 • Проявляє ефективність за низьких температур (від +5 °С)
 • Низька норма внесення забезпечує зручність та простоту дозування, зберігання та транспортування
 • Відсутність жодних обмежень щодо сівозміни
 • Сумісний із більшістю пестицидів та рідких добрив, що забезпечує використання у комплексному захисті.
 • Виважена, конкурентна ціна
 
Механізм дії:
Калібр® - системний гербіцид для післясходового контролю однорічних та багаторічних двосім’ядольних бур’янів, в тому числі стійких до 2,4 Д.
Калібр® має дві діючі речовини, що швидко (протягом 3-х годин) зупиняють поділ клітин чутливих видів бур’янів, у результаті чого ріст бур’янів блокується, вони не конкурують із культурою за елементи живлення, воду та світло.
Видимі симптоми з’являються через 5-8 днів, а повна загибель бур’янів настає через 10-25 днів. Тепла та волога погода підвищує швидкість дії гербіциду, а прохолодна та суха — уповільнює її.
 
calibr
 
Селективність:
Калібр® селективний щодо рослин пшениці та ячменю від стадії 2-3-х листків до появи прапорцевого листка.
Це забезпечує максимальне розкриття потенціалу культури, гарантовану прибавку врожаю та можливість застосування гербіциду впродовж тривалішого часу.
 
Рекомендовані норми використання:
Культура
Норма витрати, г/га
Групи бур'янів
Озима пшениця*, озимий ячмінь*, пшениця яра*, ячмінь ярий*, овес**, жито**
40-45
Однорічні дводольні (у фазі 2-6 листків)
50
Однорічні дводольні (у фазі 2-6 листків) та багаторічні дводольні (у фазі розетки) та підмаренник чіпкий (у фазі до 4-х кілець)
Озима пшениця
60
Однорічні та багаторічні дводольні, підмаренник чіпкий, метлюг звичайний
* обприскування посівів з початку фази кущіння до прапорцевого листка включно у ранніх фазах росту бур’янів.
** овес і жито - обприскування у фазу кущення культури.
 
Ефективний проти комплексу однорічних бур’янів.
Калібр® забезпечує максимальну ефективність за умов використання на ранніх стадіях розвитку бур’янів (2-6 листків у однорічних видів), що активно вегетують.
Підростаючи, деякі з них стають менш чутливими, особливо це стосується підмаренника чіпкого та лободи білої, проте інші, такі як гірчиця польова, мак дикий, зірочник середній та ромашка польова, піддаються контролю краще у більш пізній стадії розвитку. Важливо відслідкувати стадію розвитку бур’янів, щоб визначити найбільш ефективний період для використання Калібру®.
Калібр® забезпечує найкращий результат контролю зимуючих та весняних сходів підмаренника чіпкого за умов раннього застосування у фазі кущення зернових, коли рослини підмаренника мають 2-3 кільця.
 
Ефективний проти комплексу багаторічних бур’янів.
Калібр® контролює ключові багаторічні дводольні бур’яни у посівах зернових, в тому числі осот рожевий польовий, осот жовтий польовий, латук (молокан) татарський, кульбабу лікарську, щавель горобиний.
Калібр® слід використовувати у той час, коли всі бур’яни зійшли, активно вегетують та не перебувають у стані стресу.
Найкращий період контролю осоту рожевого — у фазі розетки — початку формування генеративного пагону, що, як правило, збігається з фазою кущення ярих зернових та початком трубкування озимих.
 
Вказівки до сівозміни:
Калібр® має швидкий період напіврозкладу діючих речовин. Завдяки цьому відсутні будь-які обмеження щодо сівозміни з висіванням наступних культур: ріпаку озимого, гірчиці, редьки білої та будь-яких інших. Проте якщо зернові, що були оброблені Калібром®, загинули від несприятливих умов, пересівання слід проводити лише ярими зерновими культурами.
При застосуванні Калібру® відповідно до рекомендацій, ризик виявлення залишків гербіциду в зерні та соломі відсутній.
 
Спектр контрольованих бур’янів.
Калібр® контролює надзвичайно широкий спектр двосім’ядольних бур’янів, що належать до різних біологічних родин, в т.ч стійких до 2,4 - Д.
 
Додаткові рекомендації до застосування Калібру®:
Для контролю метлюга звичайного рекомендується застосовувати Калібр® у нормі 60 г/га на ранніх стадіях розвитку бур’яну.
Для знищення інших злакових бур’янів Калібр® рекомендується використовувати із повною нормою зареєстрованих проти-злакових гербіцидів.
Калібр® можливо використовувати в бакових сумішах або послідовно з інсектицидами та фунгіцидами, що зареєстровані для використання на зернових колосових культурах, та добривами. У період стресу культури ( посуха, приморозок, тощо) застосування бакових сумішей або послідовне обприскування посівів Калібром® з фосфорорганічними інсектицидами (такими, як паратіонметил, малатіон) можуть призвести до тимчасового пожовтіння культури.
Калібр® високо ефективний проти групи зимуючих бур’янів (волошка синя, грицики звичайні, будяк жовтоцвітий, злинка канадська, кучерявець софії, роман польовий та собачий, сокирки польові, талабан польовий, ромашка непахуча) та багаторічних дводольних бур’янів (латук (молокан) татарський, осот рожевий польовий, осот жовтий польовий, хрінниця круповидна, щавель, воловик лікарський, кульбаба лікарська). Вказані види становлять головну небезпеку для озимих зернових, основна частина з яких — стійкі до 2,4 Д (види ромашки, підмаренник чіпкий, фіалка, сокирки, волошка).
Саме проти комплексу зимуючих та багаторічних дводольних бур’янів використання Калібру® є найбільш доцільним та безумовно виправданим.
 
Калібр® містить дві діючі речовини.
Завдяки цьому досягається значне підсилення ефективності гербіциду проти групи ярих бур’янів — амброзії полинолистої (за наявності її на момент обприскування), гірчака березкоподібного, гречки татарської, лободи білої, осоту жовтого (городнього), що становлять небезпеку, особливо у зріджених посівах ярих зернових.
 
Падалиця соняшника, ріпаку.
Калібр® має високу ефективність проти падалиці соняшника та ріпаку у посівах як ярих, так і озимих зернових колосових.
 
Застосування ПАР Тренд 90.
Під впливом ПАР Тренд 90 за рахунок зниження поверхневого натягу робочого розчину та зменшення швидкості випаровування підсилюються поглинання гербіциду листками бур’янів, особливо за складних погодних та польових ситуацій (посуха, зрідженість посівів, значна забур’яненість).
Норма використання ПАР Тренд 90 - 100 мл на 100 л робочого розчину.
Характеристики
Производитель  Du Pont de Nemours & Company
Информация для заказа
 • Цена: 5 363 грн./кг
Отзывы о товаре